All Events Kurucu Ortağı

İsmail İnözü

All Events olarak Ocak 2020 tarihinde başladı yolculuğumuz. Başarılı organizasyonlarımız bize duyduğunuz güvenle birleşince birlikte hızla ve emin adımlarla yol almaya başladık. Yönetim kurulu başkanımız İsmail İnözü’nün deneyimleri ve bilgi birikimi bize  sağlam bir duruş ve etkin bir çözüm ortağı olma yolunda önemli aşamalar katettirmekte.

Kurucumuz Sayın İsmail İnözü, Akasya Koleji’nin ardından 1996 yılında Marmara Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği Ön Lisans eğitimini tamamladıktan sonra stajyer olarak başladığı The Plaza Hotel’de Resepsiyonist olarak profesyonel Otelcilik hayatına başlamıştır.

Daha sonra 1997 yılında ilk zincir Otel tecrübesi olarak Crowne Plaza Hotel Ataköy’de Resepsiyonist olarak devam etmeye başladığı iş hayatında 8 yıl boyunca sırasıyla Ön Büro Şefliği & Gece Müdürülüğü sonrasında Satış & Pazarlama Departmanında Şirket Satış Müdürlüğü’ne kadar yükselerek 2005 yılında Lares Park Hotel Taksim’e Satış ve Pazarlama Müdürü olarak transfer olmuştur.

2010 yılı sonuna kadar Satış & Pazarlama Direktörlüğünü başarıyla devam ettirmiş olup, 2010 Kasım ayında Hilton Oteller grubunun yeni açılacak Oteli olan DoubleTree by Hilton Old Town Otel’ine transfer olmuştur.

6 yıl Satış & Pazarlama Direktörlüğü sonrası 2 yıl Genel Müdür Yardımcılığı ve son 1 yıl Genel Müdür Vekili olarak görevini tamamladıktan sonra 2020 yılının başında kendi firması olan All Events Etkinlik Eğitim şirketini kurmuştur.

Kendisi ayrıca eğitmenlik kimliği ile VATEL Business Tourism School’da 5 yıldır ‘Company Economics’ ve ‘Hospitality Sales’ konularında 1 ve 3. Sınıflara akademik eğitim vermeye devam etmektedir.

Bu arada profesyonel olarak 5 yıldızlı Oteller’de ‘Satış Teknikleri’ & ‘Gelir Yönetimi’ & ‘Kişisel Gelişim’ Eğitimleri vermeyi sürdürmektedir.